Bugun...

Künye

 

Vizyon Grubu

İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni

Ad Soyad: Ergün Volkan Güven

ergunvolkan.guven@vizyongrubu.org

 iletisim@vizyongrubu.org

 

Adres:  

Adalet Mahallesi Manas Bulvarı Folkart Towers

A Kule No:47 İç Kapı No:2601

Bayraklı-İzmir 

https//www.vizyongrubu.org

İLETİŞİM E-MAİL

 iletisim@vizyongrubu.org

 

EDİTÖRLER

Şuayip Özden Güven

suayipozden.guven@vizyongrubu.org

Burak Cüce

burak.cuce@vizyongrubu.org

Burçin Kaya

burcin.kaya@vizyongrubu.org

 

Gece Vardiyası Editörü

(Çalışma Saatleri 23:00-08:00)

Ad Soyad: Ergün Volkan Güven

ergunvolkan.guven@gmail.com

 

Köşe Yazarları

 

Ergün Volkan Güven

ergunvolkan.guven@gmail.com

Burak Cüce

burak.cuce@vizyongrubu.org

Burçin Kaya

burcin.kaya@vizyongrubu.org

Şuayip Özden Güven

suayipozden.guven@vizyongrubu.org

Emre Özercen

emre.ozercen@vizyongrubu.org

 

Tanıtım Yazısı ve Reklam için

iletisim@vizyongrubu.org

 

BASIN BÜLTENLERİ

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(
iletisim@vizyongrubu.org)

 

Tasarım ve Yazılım Haber Sistemi Nethaber Yazılımı

http://www.haberpaketleri.com/

Hüseyin Akgün

0850 302 71 73

Domain Servisi 

tr.godaddy.com

Hosting

haberpaketleri.com

KULLANIM VE GİZLİLİK ŞARTLARI

 

YAYIN İLKELERİ

vizyongrubu.org  Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.  5846 sayılı FİKİR veSanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. vizyongrubu.org, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.

 

Yasal Bildirimler İçin

Vizyongrubu.org adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, iletisim@vizyongrubu.org mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız  tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. MADDE 3 – (1) İçerik, yer ve erişim sağlayıcıları, yönetmelikle belirlenen esas ve usûller çerçevesinde tanıtıcı bilgilerini kendilerine ait internet ortamında kullanıcıların ulaşabileceği şekilde ve güncel olarak bulundurmakla yükümlüdür. (2) Yukarıdaki fıkrada belirtilen yükümlülüğü yerine getirmeyen içerik, yer veya erişim sağlayıcısına Başkanlık tarafından ikibin Türk Lirasından elli bin Türk Lirasına kadar idarî para cezası verilir.

 

                                                                    Privacy Policy

 We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.vizyongrubu.org However, sometimes the www.vizyongrubu.org uses third parties to process your information. www.vizyongrubu.org requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.vizyongrubu.org requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.vizyongrubu.org we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.vizyongrubu.org and its services. When you use www.vizyongrubu.org online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.vizyongrubu.org cookies section of our full Privacy Policy.

 

 

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Vizyongrubu.org harici linklerin sorumluluğunu almaz.YAZARLAR
Henüz anket oluşturulmamış.
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
HAVA DURUMU
NAMAZ VAKİTLERİ
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI